Kompletní čištění včetně voskování karoserie

Po tomto čistícím programu bude interiér i exteriér Vášeho vozu kompletně čistý, voňavý, naipregnovaný, navoskovaný a chráněný proti všem nepříznivým vlivům. Váš vůz bude jako nový.

Služba obsahuje:
(cca 4 hod)


Profesionální 3-fázové ruční mytí (bezkontaktní umytí - ruční mytí a odstranění zbytků hmyzu - vysušení), čištění disků kol, odstranění asfaltových a jiných nečistot z laku karosérie, impregnace a ošetření pneu do původního vzhledu, ošetření a renovace venkovních plastů.

Profesionální čištění interiéru mokrou cestou: důkladné vyluxování interiéru vč. těžko dostupných míst, odchlupení po zvířatech, desinfekce, hloubkové čištění a desinfekce, čištění stropu a stropnic, podlahy a koberečků, tepování zavazadlového prostoru, důkladné tepováni-praní sedaček a výplní dveří vč. desinfekce, odstranění těžkých a mastných nečistot, mytí dveří a mezidveří, mytí vnitřních skel, odstranění starých nálepek, důkladné čištění a následná impregnace veškerých plastů a plastových částí interiérů, důkladné čištění a následná impregnace kůže a kožených sedaček, desinfekce po zvířatech, odstranění zbytkových pachů.

Profesionální ošetření laku po zimě tvrdým voskem GLOSS NANO, zacelovacím a ochranným nátěrem na bázi NANO technologie, NANO částečky uzavírají nerovné mikropóry laku s dlouhodobým konzervačným efektem a skvělým leskem. Obsahuje také přírodní vosk KARNAUBA, který velmi příznivě přispívá k ochraně laku. Bez silikonu! Rozleštění a ochrana laku teflonovou leštěnkou s vysokým obsahem PTFE - teflon - odstranění hologramů a regenerace laku.

Pouze profesionální přístup...
A -malé vozy a kupé - kabriolet 1 499,-Kč
B - kombi a střední třída 1 699,-Kč
C - vyšší třída a luxusní 1 799,-Kč
D - vozy typu SUV a Offroad 1 899,-Kč
E - MPV, rodinné a velkoprostorové 1 999,-Kč
F - užitková auta od 2 000,-Kč
Kontakt

Ruční-mytí.com
Novovysočanská 2740/1a
130 00, Praha 3 Žižkov

tel: +420 739 747 014
email: objednavky@rucni-myti.com